İstanbul Ankara Ambar

İstanbul Ankara Ambar

İstanbul Parsiyel Taşımacılığı

İstanbul merkezli olan tüm nakliye işlemlerinde kurumsal firma gerekliliklerinin yerine getirilmesiyle kusursuz bir şekilde sağlanan İstanbul parsiyel taşımacılığı belli aşamalardan meydana gelmektedir. Öncelikle parça taşıma anlamına gelen işlemlerde hammadde ürünleri, geniş kapsamlı ürünler, fabrika ürünleri, sanayi ürünleri, inşaat malzemeleri olabilmektedir. Alınan rezervasyon sonrasında yapılan işlemler neticesinde ürünlerin istiflenmesi, taşınması ve belirtilen adrese teslim edilmesi yapılmaktadır. Bu işlemler sırasında herhangi bir olumsuz durum olmaması sağlanırken kabul edilen ürünlerin araçlara yerleştirilmesi de önem taşımaktadır.

Kamyon ya da kamyonet tarzı küçük araçlarla işlemler yapılabildiği gibi çok daha büyük tırlar ile de kara yolu taşımacılığı ekseninde parsiyel taşımacılık faaliyetleri yapılmaktadır. Deneyimli kişilerin yanı sıra teknik imkanların yeterli olması da işlemlerin sorunsuz olmasını beraberinde getirmektedir. Taşıma işlemlerinde araca seçilecek ürünlerin ağırlıkları ve hacimlerine göre fiyat belirlenmektedir. Genel itibariyle değerlendirildiğinde çok daha uygun fiyatlara taşıma işleminin gerçekleştirilmesinden dolayı talep görmektedir. Aynı zamanda belli bir giriş ve çıkış süreleri bulunan Ankara Ambar depoları da sevkiyat sırasında kullanılmaktadır. Ambar taşıma işlemleri içinde çeşitli araç kullanımları bulunmaktadır.

Araca alınan tüm eşyaların onaylanmasıyla birlikte kayıtları da alınmaktadır. Envanter kaydı yer alan eşyalara ait yük bilgileri dışında firma bilgileri de alınmaktadır. Aynı zamanda Kırşehir’de teslim edilecek ilçede önemlidir. Kırşehir’in tüm ilçelerine kolaylıkla teslimler gerçekleşirken eşyaların cinsi ve tonajına uygun bir şekilde istiflenmesi de sevk sırasında hasar almamasını beraberinde getirmektedir. İstanbul Ankara Ambar nakliyat sırasında ortaya çıkabilecek olumsuz durumlarda ise taşıma yapılan eşyaların tamamı sigortalıdır.

İstanbul çıkışlı Kırşehir parsiyel veya lojistik taşıma işlemlerinde genel itibariyle kara yolu tercih edilmekle birlikte demiryolu kullanımı da söz konusu olabilmektedir. Bununla birlikte taşıma sırasında araçlarda bulunan özel tasarımlı bölmeler sayesinde de hasar alma ihtimalleri en aza indirilmektedir. Eşyaların kabulü sırasında ebat ve boyutların belirlenmesi de ortaya çıkma riski bulunan tüm durumları ortadan kaldırmaktadır. Belli standartlara sahip olarak yapılan depolama ve sevkiyat işlemleriyle parsiyel taşımacılığı sonlandırılmaktadır. Ankara Ambar parsiyel için gerekli belgelerin bulunması zorunlu olurken aynı zamanda araç seçimi de önemlidir. Çeşitli parça ürünlerin taşınması işlemlerinin yapılması sonucunda İstanbul’dan Kırşehir’e nakliye tamamlanmaktadır. Merkez ilçe dışında uzak ilçelere dahi sevk işlemlerinin yapılabilmesi de parsiyel taşıma avantajlarını arasında bulunmaktadır.